Strona główna

 Kontakt  Pomoc
Szybkie zamówienie (krok 1)
 
 

Netlook.pl Webhosting: Ogólne informacje o firmie o12.pl sp. z o.o.

 

Strona główna

 

Oferty promocyjne

 

Aktualności

 

Hosting i serwery

 

   Serwery wirtualne

 

   Konta Dedykowane

 

   Konta VDS

 

   Root serwery

 

   Opcje dodatkowe

 

Rejestracja domen

 

Certyfikaty SSL

 

Wsparcie techniczne

 

   Konfiguracja usług

 

   Obsługa domen

 

 

Rozliczenia i płatności

 

Kontakt z obsługą

 

   Adresy i telefony

 

   Infolinia BOK

 

   Informacje o firmie

 

   Centrum Danych

 

   Pomoc on-line

 

Aspekty prawne

 

 

 

 

 

Oto 10 najważniejszych powodów dla których warto korzystać z naszej oferty:
 


1. Netlook.pl to sprawdzona marka - usługi hostingowe są przez nas świadczone nieprzerwanie i na najwyższym możliwym poziomie od 2003 roku.

2. Ofertujemy uptime usług hostingowych przez min. 99,9% opłaconego abonamentem czasu. To zapewnienie potwierdzamy w Gwarancji Jakości Świadczonych Usług - SLA. Jest to nasz wkład w świadczenie usług, na których można polegać, i którym można zaufać!

3. Użytkownicy, którzy korzystają z naszych usług, są z nich bardzo zadowoleni i polecają je swoim znajomym / przyjaciołom / kontrahentom jako godne zaufania. To nasza najlepsza reklama.

4. Nie jesteśmy usługodawcą podnajmującym usługi w innych firmach ISP - posiadamy własne zaplecze sprzętowe, które jest zarządzane przez naszych techników i administratorów.

5. Świadczone przez nas usługi hostingowe opierają się na bezpiecznej i szybkiej europejskiej infrastrukturze sieciowej. Nasze serwery podłączone są do sieci Internet przez łącza największych międzynarodowych operatorów Internetu. Dzięki pełnej redundancji łącz minimalizujemy ewentualną możliwość niedostępności usług.

6. Zestawienie oferowanych przez nas usług i parametrów serwerów, w połączeniu z cenami oraz świadczonym serwisem technicznym są nie do pokonania przez innych dostawców - zapraszamy do porównania naszych usług i usług innych operatorów.

7. Gwarantujemy 100% zadowolenie z naszych serwerów albo zwrot wniesionej opłaty abonamentowej w terminie 30 dni od momentu aktywacji serwera. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie będzie Państwu odpowiadała nasza oferta - bez żadnych pytań zwrócimy Państwu wniesioną opłatę za abonament na serwer wirtualny.

8. Nasza kadra specjalistów IT to wyłącznie osoby z wyższym wykształceniem informatycznym, głównie absolwenci Wydziału Informatyki Politechniki Szczecińskiej. Współpracujemy także stale ze specjalistami branży hostingowej z Niemiec, Wielkiej Brytanii i USA. Dzięki wysokim kwalifikacjom naszych techników i administratorów sieci i serwerów, mogą być Państwo pewni, że wykupione przez Państwa usługi będą świadczone na najwyższym możliwym poziomie.

9. Firma o12.pl sp. z o.o. , właściciel marki Netlook.pl, powstała 1 lutego 2001 roku, jako o12.pl sp. z o.o. (Nr ew. UM Szczecin P/030991), obecnie po dwóch przekształceniach, już jako o12.pl sp. z o.o. - netlook.pl (aktualny nr ew. UG Dobra 3920/2007, jako kontynuacja wpisu UM Szczecin UN/023043/04) funkcjonuje nadal pod kierownictwem tego samego Dyrektora Zarządzającego. Dzięki stabilności zarządzania, obecności na polskim rynku łącznie już od ponad 7 lat i wysokiej jakości świadczonych usług, naszymi klientami są obecnie tysiące podmiotów gospodarczych, osób prywatnych i instytucji. Każdy klient jest dla nas tak samo ważny, dla każdego mamy tyle samo czasu i każdemu klientowi jesteśmy w stanie doradzić i pomóc w przypadku jakichkolwiek pytań.

10. Na nasz sukces i zadowolenie naszych użytkowników, pracujemy przez 365 dni w roku (czasami nawet przez 366), przez 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę. Bez względu na porę dnia (czy nocy), dzień tygodnia czy inną okoliczność - zawsze jesteśmy gotowi do zapewnienia naszym użytkownikom pełnego zadowolenia ze świadczonych przez nas usług. Dzięki działającej przez całą dobę grupie serwisowej, zawsze jesteśmy gotowi do odpowiedzi na Państwa pytania i zgłoszenia przesyłane do nas przez CentrumPomocyTechnicznej.pl lub po prostu e-mailem na adres .


Jeżeli mają Państwo do nas jakiekolwiek pytania - prosimy o kontakt!

 

 Forum dyskusyjne użytkowników http://forum.netlook.pl
Biuro Obsługi Klienta pn.-pt. 10.00 - 18.00 - Infolinia 0801 000 859, 091 881 21 92

 

 
 

Infolinia: 0801 000 859 • e-mail:

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2003-2018 o12.pl sp. z o.o. Netlook.pl Hosting