Strona główna

 Kontakt  Pomoc
Szybkie zamówienie (krok 1)
 
 

Netlook.pl Webhosting: Oferta programu partnerskiego

 

Strona główna

 

Oferty promocyjne

 

Aktualności

 

Hosting i serwery

 

   Serwery wirtualne

 

   Konta Dedykowane

 

   Konta VDS

 

   Root serwery

 

   Opcje dodatkowe

 

Rejestracja domen

 

Certyfikaty SSL

 

Wsparcie techniczne

 

   Konfiguracja usług

 

   Obsługa domen

 

 

Rozliczenia i płatności

 

Kontakt z obsługą

 

   Adresy i telefony

 

   Infolinia BOK

 

   Informacje o firmie

 

   Centrum Danych

 

   Pomoc on-line

 

Aspekty prawne

 

 

 

 

 

Netlook.pl to uznana marka prowadzona przez firmę o12.pl sp. z o.o. świadczącą usługi internetowe od wielu lat, o ugruntowanej pozycji na rynku i rozwijającej się w sposób ciągły i dynamiczny. Netlook.pl nieprzerwanie od 2003 roku świadczy z sukcesem usługi hostingowe dla klientów biznesowych, instytucjonalnych i osób prywatnych. Autorskie rozwiązania i przemyślana strategia sprawiają, że firma w każdym kolejnym roku działalności zwiększa swoje obroty o ponad 25% względem roku poprzedniego, co bezpośrednio przekłada się na jakość świadczonych przez siebie usług. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom firm zajmujących się projektowaniem stron internetowych, usługodawców dostarczających łącza internetowe i innych firm sektora IT, stworzony został program partnerski "Własny Brand", dzięki któremu bez większych inwestycji każda firma może dołączyć do swojej oferty usługi hostingu i utrzymania domen internetowych.

 


 

PROGRAM PARTNERSKI "WŁASNY BRAND"

 

Program partnerski "Własny Brand" skierowany jest do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, osób prawnych oraz instytucji. Uczestnictwo w programie partnerskim polega na oferowaniu usług świadczonych przez Netlook.pl innym podmiotom, zainteresowanym zakupem tego typu rozwiązań internetowych pod własną marką Partnera.

 

Zaletą programu partnerskiego "WŁASNY BRAND" jest całkowita transparentność Netlook.pl jako usługodawcy względem odsprzedawanych przez Partnera usług. W programie tym Partner rozlicza się z Netlook.pl za zakupione dla swoich klientów usługi, jednocześnie refakturując je pod własną marką. Netlook.pl udostępnia partnerowi platformę hostingową z prywatnym brandem Partnera, który ustalany jest na poziomie podpisywania umowy partnerskiej.

 


 

Jak przystąpić do programu partnerskiego "WŁASNY BRAND"

 

Warunkiem uczestnictwa w programie partnerskim "Własny Brand" jest podpisanie z Netlook.pl stosownej umowy współpracy oraz wniesienie opłaty za personalizację panelu sterowania serwerem dla użytkowników wykupujących usługi u Partnera.

 

Ze względu na charakter usługi, Netlook.pl dokonuje selekcji wśród Partnerów, którzy mogą przystąpić do programu na podstawie przesłanych przez nich wniosków oraz analizy osiąganych przez Partnerów celów marketingowych. Aby przystąpić do programu partnerskiego "Własny Brand" należy przesłać swoje dane, opis prowadzonej działalności oraz inne informacje o firmie na adres e-mail: . W ciągu 7 dni roboczych od otrzymania zgłoszenia, pracownicy Netlook.pl skontaktują się z Państwem w sprawie przesłanego wniosku.

 

 
 

Infolinia: 0801 000 859 • e-mail:

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2003-2018 o12.pl sp. z o.o. Netlook.pl Hosting